Výměna střešních oken jak v pohádkové zahradě

Demontáž a montáž nových střešních oken jak v pohádkové zahradě

FotogalerieFotogalerieFotogalerieFotogalerieFotogalerie

Střešní okna dosluhují po celé republice.

  Internetovou korespondencí na adrese info@strechy-okna.cz jsme byli osloveni až z druhé strany republiky. Dotaz zněl dost bojácně, ale byl jednoduchý. " Prosím potřebujeme vyměnit 9 ks střešních oken za nová střešní okna, můžete nám pomoci?". V korespondenci jsme se dozvěděli, že zákazník již dva roky hledá firmu na výměnu starých střešních oken za nová. Každá oslovená firma by ráda střešní okna dodala, ale montáž si zákazník má domluvit sám. Součástí dotazu, byla i otázka. " A nevadí že je to až v Mariánských lázních?".

Pro  nás je to vzdálenost víc než 200 km.

   Zákazníkovi jsme odpověděli, že není problém udělat výměnu střešních oken i když je to tak daleko.

  Několikrát jsme si napsali, zavolali a pak proběhla objednávka.

Zákazník ,se trochu bál jestli, když zaplatí zálohu se vůbec spolu uvidíme, ale přes naše ubezpečení nám uvěřil a zálohu odeslal.

  Zboží jsme si nechali poslat přímo na stavbu a druhý den ráno po čtyř hodinové cestě dorazili na místo. Po seznámení se zákazníkem a jeho manželkou nám připadalo, že jsme se ocitli v pohádkové zahradě. Krásný zahradní domeček s venkovním topeništěm ze kterého se vinula krásná vůně z pod pokličky.

  Demontáže starých střešních oken a následná montáž nových střešní oken postupovala v poklidném tempu a při velké pohodě. Trochu nás zpomalilo střešní okno přímo nad schodištěm, ale poradili jsme si a nové střešní okno jsme přesunuli po střeše.

  Na druhý den nám zbyla jen montáž dvou kusů střešních oken.

Zvolená střešní okna ROTO WDF R 79 K W WD s trojsklem pomůže snížit přehřívání podkroví v letním měsících. Zákazník si nechal od nás poradit a osadili jsme nová střešní okna směrem na jih vnějšími markýzami ZAR M a do interiéru jsme namontovali vnitřní zcela zatemňující rolety ZRV -M.

  Než jsme se rozloučili vše jsme se zákazníky prošli a vyzkoušeli. Pán  zajásal, že bude moct spát až do oběda, když zatáhne rolety. Manželka si zase pochvalovala , že vnoučata dají ráno taky pokoj o chvilku dýl.

   S pocitem uspokojení jsme odjížděli k domovu a ani se nám nechtělo věřit, že může taková oáza klidu být i v tak rušném městě.

 

nejenstresniokna.cz > Výměna střešních oken jak v pohádkové zahradě

Distributor:

Zdeněk Kratochvíl
U Studánky 11
67401 Třebíč

tel/fax: +420 568  826  216
mobil:  +420  603  783  059
e-mail: info@nejenstresniokna.cz